Co wybrać Zwykłe nici podnoszące czy z hakami?

Jakie zabiegi dobrze jest wykonywać razem z nićmi liftingującymi?

Jeśli szukasz nowego wyglądu, możesz rozważyć zastosowanie nici liftingujących na twarz. Nici liftingujące mogą być doskonałym sposobem na poprawienie wyglądu i wyglądanie młodziej niż kiedykolwiek. Nici te są wprowadzane do skóry właściwej i mogą trwać od 6 miesięcy do roku. Po zabiegu pojawi się obrzęk, który zniknie w ciągu kilku miesięcy.

Wypełniacze dermalne

Podnoszenie nici i wypełniacze dermalne to dwa różne rodzaje zabiegów, ale oba mogą poprawić ogólny wygląd twarzy. Obie procedury działają w celu dodania objętości do policzków i mogą nawet pomóc w przypadku fałdów nosowo-wargowych. Dobry lekarz medycyny estetycznej będzie w stanie polecić, który zabieg jest najlepszy dla Twoich potrzeb i celów. Wypełniacze skórne mogą pomóc przywrócić utraconą objętość i skorygować asymetrię, podnieść podgardle i na nowo zdefiniować policzki, natomiast nici mogą zwiększyć produkcję kolagenu, aby nadać Ci bardziej młodzieńczy wygląd.

Podnoszenie nici może być stosowane jako zabieg punktowy lub jako kompleksowa kuracja przeciwstarzeniowa. Zabieg wymaga znieczulenia miejscowego i trwa od trzydziestu do czterdziestu pięciu minut. Przed zabiegiem lekarz oczyści skórę i wstrzyknie środek miejscowo znieczulający. Następnie nić zostaje umieszczona pod skórą i ściągnięta przez mały szew. Czynność ta jest powtarzana aż do uzyskania pożądanego efektu.

Lifting za pomocą nici wykorzystuje specjalnie zaprojektowane szwy do napinania zwiotczałej skóry twarzy. Nici będą stopniowo stymulować produkcję nowego kolagenu, dzięki czemu zabieg jest skutecznym sposobem na poprawę wyglądu linii zmarszczek i fałdów nosowo-wargowych. Zabieg jest najlepszy dla osób w wieku 40 lub 50 lat.

Nici liftingujące mogą zrobić niesamowitą różnicę w wyglądzie Twojej skóry. Nici PDO są wprowadzane tuż pod powierzchnię skóry, podnosząc ją i napinając. Nici te wykonane są z materiałów klasy medycznej, które po sześciu do ośmiu miesiącach ulegają naturalnemu rozpuszczeniu.

Botox

Nici liftingujące i Botox to dwa zabiegi kosmetyczne, które mogą zapewnić Ci upragniony młody wygląd bez poddawania się operacji. Nici liftingujące służą do zawieszania skóry twarzy, natomiast Botox działa na rozluźnienie mięśni i zatrzymanie ruchów twarzy. Nici liftingujące mogą być stosowane w różnych miejscach, w tym na obwodzie twarzy, na linii brwi, pod oczami, na policzkach i na linii szczęki. Koszt liftingów nici waha się od 1500 do 2750 dolarów.

Nici liftingujące są wprowadzane pod skórę i mają za zadanie pociągnąć skórę w pożądanym kierunku. Nici wykonane są z materiału, który jest wchłanialny, a organizm wchłania je w ciągu kilku miesięcy. Po wchłonięciu nici, organizm kontynuuje produkcję kolagenu w ich miejsce. Nici liftingujące mogą być skuteczne nawet przez rok.

Założenie nici trwa około sześciu sekund, a sam zabieg jest szybki. Przed wprowadzeniem nici obszar jest oczyszczany za pomocą wacika z alkoholem. Następnie lekarz znieczula obszar za pomocą miejscowego środka znieczulającego. Po zabiegu pacjent może wrócić do swoich normalnych zajęć. Zazwyczaj nici utrzymują się przez 6 do 9 miesięcy.

Nici liftingujące i Botox to zabiegi uzupełniające, które mogą współpracować w celu poprawy elastyczności skóry. Nici liftingujące mogą być również stosowane w okolicy ust, zastępując Botox. Te dwa zabiegi powinny być wykonywane w odstępie od trzech do czterech miesięcy. Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja

to dobra opcja dla osób, które chcą poprawić strukturę swojej skóry i ujędrnić skórę wokół szyi. Ma bardzo mały czas przestoju i może być wykonywana jednocześnie z nićmi liftingującymi. Mikrodermabrazja może powodować lekkie zaczerwienienie, podobne do łagodnego oparzenia słonecznego. Jednak ustępuje ono po około 24 godzinach.

Nici PDO są stosowane w przypadku fałdów nosowo-wargowych, linii marionetki i luźnej skóry na dolnej części twarzy. Pobudzają one produkcję kolagenu i dodają objętości leczonemu obszarowi. Procedura jest skuteczna tylko wtedy, gdy jest wykonywana przez wykwalifikowanego lekarza medycyny estetycznej. Pielęgnacja po zabiegu jest również niezbędna dla uzyskania najlepszych rezultatów.

Mikrodermabrazja jest bezbolesną procedurą, która może pomóc przywrócić młody wygląd skóry. Zabieg ten jest również skuteczny w redukcji drobnych linii i zmarszczek. Po konsultacji pacjenci siadają na fotelu zabiegowym, a specjalista medyczny za pomocą ręcznego urządzenia usuwa wierzchnią warstwę skóry. Różdżka zawiera mikrodrobne kryształki tlenku aluminium. Zasysanie narzędzia powoduje usunięcie wierzchniej warstwy martwych komórek skóry i przyciągnięcie zdrowszej tkanki skórnej do powierzchni. Zabieg jest powtarzany kilka razy dla uzyskania optymalnych rezultatów.

Mikrodermabrazja jest zazwyczaj wykonywana na twarzy i szyi, ponieważ te obszary są najbardziej narażone na uszkodzenia słoneczne i starzenie się. Jednakże może być również wykonywana na innych częściach ciała, w tym na plecach, rękach i klatce piersiowej.

Microneedling

Przed poddaniem się zabiegowi liftingu nićmi, kandydat do liftingu powinien skonsultować się ze swoim chirurgiem plastycznym. Podczas zabiegu zabronione jest palenie papierosów i spożywanie alkoholu, ponieważ substancje te odwadniają skórę i zakłócają działanie środka znieczulającego. Ponadto produkty na bazie aspiryny są również odradzane, ponieważ mogą powodować niepotrzebne krwawienie i niepożądane komplikacje. Dodatkowo mogą one zwężać naczynia krwionośne, co uniemożliwia prawidłowe dotarcie składników odżywczych do skóry.

Nici PDO są bezpieczną alternatywą dla wypełniaczy, ponieważ są wchłaniane przez organizm. Korzyści z zastosowania nici PDO obejmują odmłodzenie komórkowe i poprawę wyglądu. Wyniki te mogą utrzymywać się od sześciu do ośmiu miesięcy. Zabieg trwa około 30 do 60 minut.

Przed zabiegiem pacjent otrzymuje znieczulenie miejscowe w postaci iniekcji lub może zdecydować się na znieczulenie miejscowe. Po zastosowaniu znieczulenia miejscowego, nić jest wprowadzana przez mały instrument, który jest wprowadzany pod skórę. Proces trwa około pół godziny, ale istnieje możliwość powstania blizn i wgłębień. Z tego powodu pacjenci powinni porozmawiać ze swoimi dostawcami usług medycznych o ryzyku i korzyściach płynących z liftingu nićmi.

Pacjentki powinny być szczere co do ilości liftingu, którego pragną. Najlepsze wyniki uzyskuje się poprzez połączenie wielu zabiegów. Po zabiegu pacjentom zaleca się utrzymywanie twarzy w czystości i unikanie ekstremalnej aktywności na twarzy przez co najmniej dwa tygodnie. Okres ten umożliwia organizmowi produkcję kolagenu typu III, który pomaga utrzymać nici na miejscu.

Sculptra

Nici liftingujące mogą być stosowane w połączeniu z preparatem Sculptra w celu poprawy wyglądu zmarszczek i zwiotczałej skóry. Obie te procedury stymulują produkcję kolagenu, który pomaga podnieść skórę. Sculptra jest najlepszym wyborem dla młodszych pacjentów, którzy nie utracili jeszcze dużej objętości twarzy, a nici mogą być stosowane przez starszych pacjentów, którzy utracili objętość i nie widzieli żadnych rezultatów po wypełniaczach i Sculptrze.

Rezultaty są subtelne i naturalne, utrzymują się przez kilka miesięcy, a nawet lat. Oznacza to, że można uzyskać naturalny, młodszy wygląd bez konieczności wykonywania inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Efekt liftingu można zauważyć w ciągu kilku miesięcy, a rezultaty będą się nadal poprawiać w miarę wytwarzania kolagenu przez organizm.

Lifting za pomocą nici jest zabiegiem mało inwazyjnym, wykorzystującym szwy kolczaste do podniesienia skóry. Nie ma nacięć i nie jest wymagane znieczulenie. Zabieg może być wykonany w ciągu około 30 minut, w zależności od obszaru ciała. Zabieg może być wykonywany na górnej lub dolnej części twarzy, a także na linii żuchwy.

Podnoszenie nici to doskonała opcja dla twarzy, szyi i innych obszarów problematycznych. W liftingu nićmi wykorzystuje się płynną substancję, która stymuluje produkcję kolagenu. W przeciwieństwie do tradycyjnych liftingów twarzy, lifting nićmi nie powoduje żadnych widocznych blizn. Efektem jest młody wygląd, a rezultaty utrzymują się przez około dwa lata.

Xeomin

Podnoszenie nici jest zatwierdzone przez FDA i może potencjalnie poprawić wygląd Twojej skóry. Technika ta może być stosowana na wielu obszarach, w tym na podbródku, szyi i linii szczęki. Jej działanie polega na dodaniu objętości, wygładzeniu nierównej tekstury i poprawieniu ogólnego tonu skóry. W odróżnieniu od wypełniaczy, nici mogą być przesuwane w celu dopasowania do różnych obszarów ciała.

Podnoszenie nici to świetna opcja dla pacjentów, którzy nie mogą lub nie chcą poddać się tradycyjnej operacji liftingu twarzy. Pacjenci mogą uniknąć znieczulenia, długiego okresu rekonwalescencji i potencjalnych blizn dzięki tej procedurze. Kolejną zaletą liftingu jest to, że jest on mniej inwazyjny niż tradycyjny lifting twarzy.

Opieka pooperacyjna jest minimalna. Okres rekonwalescencji po zabiegu podniesienia nici wynosi zaledwie jeden tydzień. Niektórzy pacjenci odczuwają pewną bolesność i obrzęk. Jednak obrzęk i ból szybko ustępują. Zmarszczki będą nadal zanikać, a tekstura skóry ulegnie poprawie. Nici liftingujące to tylko jedna z wielu niechirurgicznych procedur dostępnych w celu poprawy wyglądu i samopoczucia.

Proces jest nieinwazyjny i wykorzystuje naturalne produkty. Stymuluje organizm do produkcji kolagenu i elastyny. Oba te białka są niezbędne w podtrzymywaniu skóry. Po wprowadzeniu nici organizm reaguje zwiększeniem produkcji kolagenu i elastyny. Ponieważ wytwarzany jest nowy kolagen, skóra staje się gładsza i bardziej jędrna.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Jakie kremy pomagają na cellulit?
Czytaj Dalej

Jakie kremy pomagają na cellulit?

Jeśli szukasz skutecznego kremu do redukcji cellulitu, trafiłaś we właściwe miejsce. Dostępnych jest wiele wspaniałych opcji, o różnych…
Depilacja laserowa w gabinecie lub w domu
Czytaj Dalej

Czy szczotkowanie pomaga na cellulit?

Prosta czynność szczotkowania ciała na sucho może pomóc wyrównać rozmieszczenie złogów tłuszczu pod skórą, nadając Twoim kończynom jędrniejszy…