NovaThreads - Jak wygląda zabieg na nici liftingujące powieki

NovaThreads – Jak wygląda zabieg na nici liftingujące powieki

Operacja powiek jest zabiegiem trwałym, ale wyniki zabiegu nie są odporne na proces starzenia. Okolice oczu z czasem będą się powoli zmieniać, ale rezultaty liftingu nićmi mogą utrzymywać się nawet do roku. Nici PDO rozpuszczają się po sześciu do dziewięciu miesięcy, a produkcja kolagenu pomoże utrzymać wyniki przez kilka miesięcy.

Lifting twarzy a niechirurgiczny lifting brwi

Lifting twarzy to zabieg chirurgiczny, który poprawia wygląd twarzy poprzez napinanie skóry w górnej trzeciej części twarzy. Z liftingu twarzy mogą skorzystać pacjenci, którzy cierpią z powodu obwisłych brwi, ostrych linii czoła lub wiecznie zagniewanego wyrazu twarzy. Jednak lifting twarzy może być długotrwałym procesem, a pacjenci zazwyczaj potrzebują dwóch do trzech tygodni czasu na rekonwalescencję. Czas rekonwalescencji po liftingu twarzy zależy od rodzaju przeprowadzonego zabiegu.

Podczas gdy lifting twarzy dotyczy dolnych dwóch trzecich twarzy, podniesienie brwi dotyczy górnej trzeciej części twarzy i może wyeliminować głębokie zmarszczki i linie marszczące. Ponadto, lifting brwi może otworzyć oczy i poprawić wygląd brwi. W niektórych przypadkach pacjent może potrzebować obu zabiegów w celu optymalnego odmłodzenia twarzy.

Oprócz usunięcia obwisłego podgardla, lifting twarzy może również przywrócić kontury twarzy i stworzyć bardziej zdefiniowaną linię szczęki i strukturę kości. Niechirurgiczny lifting twarzy może być również przeprowadzony, jeśli lekarz uzna, że lifting twarzy może być konieczny.

Różne rodzaje liftingu twarzy wykorzystują małe nacięcia do podniesienia skóry, co umożliwia dostęp do leżących pod nią mięśni twarzy. Mięśnie te są następnie przesuwane w celu uzyskania jędrniejszego, młodszego wyglądu. Chirurg może również zmienić położenie szyi, podgardla i innych tkanek twarzy, podczas gdy skóra jest obłożona nowymi konturami. Efektem zabiegu może być naturalnie wyglądająca twarz, która wygląda nawet o dziesięć lat młodziej.

Chociaż operacja liftingu twarzy może przynieść lepsze rezultaty, niechirurgiczny lifting brwi jest nadal doskonałym wyborem, jeśli brwi i czoło nie są mocno obwisłe. Metoda niechirurgiczna polega na wstrzykiwaniu kosmetyków redukujących zmarszczki i może poprawić wygląd starzejących się fałd i bruzd między brwiami. Nie jest to rozwiązanie trwałe, a pacjenci muszą wrócić do lekarza w celu ponownego wstrzyknięcia, aby utrzymać wyniki.

Koszt liftingu nici lisich oczu

Lifting nici lisich oczu jest stosunkowo niedrogą operacją kosmetyczną. Procedura może być wykonana w gabinecie lekarskim i trwa mniej niż 30 minut. Procedura może kosztować od PS300 do PS700, a wyniki są zazwyczaj widoczne w ciągu trzech do pięciu miesięcy. Jednak procedura znalazła się pod ostrzałem krytyków, zarówno medycznych, jak i kulturowych. Ze względu na obcy obiekt wprowadzany do oka, wyniki mogą być różne.

Chociaż zabieg pochodzi z Europy, technika ta zyskała popularność w Stanach Zjednoczonych, ponieważ poprawia wygląd okolicy oczu bez stosowania ostrych technik chirurgicznych. Podniesienie nici lisiej oka pomaga skorygować zakapturzone powieki i inne problemy estetyczne, a także pozostawia okolicę oka wyglądającą na bardziej rozbudzoną. Jednak procedura nie jest bez skutków ubocznych. Pacjenci powinni rozważyć skutki uboczne i ryzyko przed poddaniem się tej procedurze.

Zabieg liftingu nićmi fox eye wymaga wstrzyknięcia znieczulenia miejscowego. Następnie przez stępioną igłę wprowadzane są nici PDO. Procedura trwa około 20 minut, a po zabiegu wymagany jest odpoczynek przez dzień lub dwa. Rezultaty mogą utrzymać się przez sześć do 12 miesięcy.

Rezultaty liftingu za pomocą nici fox eye różnią się w zależności od stylu życia, poziomu aktywności i rodzaju użytych nici klasy medycznej. Niektóre nici są półtrwałe i rozpuszczają się naturalnie po sześciu do dziewięciu miesiącach, podczas gdy inne są trwałe i mogą utrzymywać się do dwóch lat. Nici PDO są najczęściej stosowanym typem, ponieważ zapewniają efekt plumpingu/objętości, ale działają krócej.

Podniesienie nici lisich oczu nie jest właściwe dla każdego pacjenta, ale odpowiedni kandydaci powinni mieć głęboko osadzone brwi, niskie przyśrodkowe brwi i minimalną ilość tłuszczu w oczodole. W zależności od stanu organizmu, po zabiegu mogą wystąpić pewne zasinienia i obrzęki. Rezultaty będą się poprawiać przez okres od trzech do sześciu miesięcy, a efekt liftingu za pomocą nici Fox Eye utrzyma się do 12 miesięcy.

Koszt liftingu nićmi może być bardzo zróżnicowany, a kwota, którą zapłacisz, będzie zależała od obszarów, które chcesz poddać zabiegowi. Zabieg liftingu jest zabiegiem o niskim ryzyku i minimalnym czasie rekonwalescencji. W większości przypadków wkrótce po zabiegu można powrócić do normalnych zajęć.

Czas rekonwalescencji

Po zabiegu podniesienia nici pacjent może doświadczyć lekkiego zasinienia lub obrzęku. W tym czasie najlepiej jest unikać dotykania dotkniętego obszaru i unikać masowania go. Skóra może być również lekko wgłębiona, co zniknie w ciągu tygodnia. Pacjent może również odczuwać pewien opór podczas poruszania twarzą. W pierwszych dniach po liftingu nićmi powinien unikać jakiejkolwiek aktywności fizycznej i powinien unikać nakładania makijażu.

Osoba, u której wykonano lifting nici pod oczy, powinna zaplanować odpoczynek przez kilka dni po zabiegu. Okres rekonwalescencji jest zazwyczaj krótki, choć pacjenci powinni unikać forsownych aktywności przez kilka tygodni. Ważne jest również, aby unikać narażania leczonego obszaru na działanie wysokich temperatur i zabiegów laserowych. Mogą one rozpuścić nici szybciej niż zamierzone. Po zabiegu pacjent powinien umówić się na wizyty kontrolne, aby sprawdzić, czy nie wystąpiły jakieś powikłania.

Po poddaniu się zabiegowi podnoszenia nici, pacjenci powinni powstrzymać się od żucia lub ssania. Żucie stałego pokarmu lub gumy zwiększy prawdopodobieństwo przemieszczenia nici, co dodatkowo skomplikuje proces rekonwalescencji. Osoby powinny również unikać alkoholu i palenia papierosów, ponieważ substancje te mogą mieć negatywny wpływ na proces gojenia. Ponadto, powinny również unikać energicznych działań na twarzy i intensywnych treningów, dopóki nici się nie zagoją.

Czas rekonwalescencji po liftingu nićmi PDO wynosi około dwóch tygodni. Przez pierwsze kilka dni pacjenci powinni unikać podnoszenia głowy, mycia twarzy i schylania się. Ponadto w pierwszym tygodniu po zabiegu pacjenci powinni unikać spania na boku, aby uniknąć dalszego obrzęku i bolesności.

Kolejną zaletą liftingu nićmi jest skrócony czas rekonwalescencji. W przeciwieństwie do liftingu twarzy jest to szybka procedura, która może być wykonana podczas jednej wizyty w gabinecie. Jeśli tylko przestrzegane są środki ostrożności po zabiegu, pacjent może wrócić do pracy i normalnych zajęć zaraz po zagojeniu się nici.

Koszt NovaThreads

Zabieg liftingu oczu nićmi NovaThreads to szybki i skuteczny sposób na napinanie skóry twarzy bez operacji i przestojów. Zabieg może być wykonywany w dowolnym miejscu na twarzy, w tym na szczęce i szyi. Ponieważ procedura nie wymaga żadnych nacięć, pacjenci mogą mieć bardziej przystępną opcję niż operacja liftingu twarzy. Ponieważ jednak nie wymaga on operacji, nie jest odpowiedni dla każdego. Twój lekarz najpierw oceni twój stan i historię medyczną przed wykonaniem zabiegu. Jeśli jesteś dobrym kandydatem, będziesz w stanie zobaczyć wyniki natychmiast i nadal wyglądać świetnie przez wiele lat.

Novathreads są wprowadzane pod skórę, co stymuluje naturalną reakcję zapalną, która powoduje produkcję kolagenu. Jest to podobne do tego, co dzieje się w przypadku wypełniaczy skórnych. Działanie polega na ponownym zwiększeniu objętości w obszarze kości policzkowych w celu zapewnienia umiarkowanego liftingu. Nici budują również silniejszy system wsparcia kolagenowego dla skóry. Poza podnoszeniem luźnej skóry, zabieg rozwiązuje również problem osadzonych linii i zmarszczek.

Zabieg NovaThreads polega na wprowadzeniu pod skórę nici za pomocą małego instrumentu. Procedura ta trwa zazwyczaj około 30 do 45 minut. Po jego zakończeniu pacjent może wrócić do domu i podjąć normalną aktywność. W niektórych przypadkach mogą być potrzebne dodatkowe procedury, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Nici NovaThreads są wykonane z PDO, biokompatybilnego materiału specjalnie zaprojektowanego do wchłaniania przez organizm. Pacjenci zauważą gładszą, jędrniejszą i bardziej miękką skórę po zabiegu. Rezultaty mogą utrzymywać się do roku lub dłużej, ponieważ własne zasoby kolagenowe organizmu wzmacniają nici.

NovaThreads są w pełni wchłanialne, więc nie musisz się martwić o żadne infekcje czy krwawienie. W przeciwieństwie do innych szwów, nici Novathreads nie są bolesne i mogą być umieszczone niemal w każdym miejscu na twarzy, w tym na szyi i linii żuchwy. A ponieważ nici wykonane są z PDO, są całkowicie bezpieczne dla organizmu. Po wchłonięciu nici można usunąć, nie pozostawiając za sobą żadnej blizny.

Nici PDO mogą być stosowane w dowolnym miejscu na twarzy, ale najlepsze efekty dają w dolnej trzeciej części twarzy. Są doskonałe do poprawy policzków, fałdów nosowo-wargowych i linii marionetki. Mogą również poprawiać podgardle.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Czy po zabiegu widać nici liftingujące?
Czytaj Dalej

Czy po zabiegu widać nici liftingujące?

Najczęstszym pytaniem po liftingu nici jest “czy widać nici liftingujące po zabiegu?”. Jest to jedno z najczęściej zadawanych…
Czy depilacja laserowa boli?
Czytaj Dalej

Co to jest cellulit?

Istnieje kilka czynników do rozważenia podczas diagnozowania i leczenia cellulitu. Obejmują one przyczynę, opcje leczenia i zapobieganie. Oto…
Nici do liftingu podbródka
Czytaj Dalej

Nici do liftingu podbródka

Przed zabiegiem obszary, które mają być poddane zabiegowi zostaną oznaczone i znieczulone środkiem znieczulającym miejscowo. Lekarz wprowadzi nici…