Zabieg liftingu twarzy za pomocą nici

Zabieg liftingu twarzy za pomocą nici

Zabieg liftingu twarzy za pomocą nici jest bezpieczną i skuteczną alternatywą dla inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Zabieg trwa tylko jedną sesję i nie pozostawia po sobie żadnych blizn ani nacięć. Oznacza to, że zaraz po zakończeniu sesji można wrócić do domu. Co więcej, procedura ta nie wymaga pobytu w szpitalu ani czasu rekonwalescencji.

Assufil Italian PDO Thread Lift

A PDO thread lift is a surgical procedure that involves the use of hypodermic needles preloaded with an absorbable synthetic suture, PDO threads. Szwy te są zatwierdzone przez FDA, bezpieczne dla organizmu i szybko się wchłaniają, dzięki czemu nie występują blizny pooperacyjne. Szwy te powinny być jednak stosowane wyłącznie przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Podczas zabiegu lekarz zdezynfekuje twarz pacjenta alkoholowym detergentem, a następnie za pomocą kaniuli z tępą końcówką wprowadzi pod skórę nić PDO. Następnie nić zostanie wyciągnięta ze skóry, powodując jej uniesienie do góry. Nić zostanie ponownie wchłonięta przez organizm w ciągu czterech do sześciu miesięcy. W zależności od leczonych obszarów można umieścić wiele nici.

Po zabiegu skóra stanie się jędrniejsza i gładsza. Wystąpi również minimalna ilość obrzęków i siniaków. Rezultaty będą się poprawiać przez kilka następnych miesięcy. W większości przypadków, bezpośrednio po zabiegu można powrócić do większości codziennych czynności.

Zabieg podnoszenia nici PDO może być wykonywany na różnych obszarach twarzy. W zabiegu wykorzystuje się nić polidioksanonową, która jest rozpuszczalna. Materiał ten wykorzystywany jest również w szwach. Jest to niezwykle bezpieczny, skuteczny sposób liftingu skóry twarzy.

Jeśli jesteś niezadowolony z wyglądu swojej skóry lub chcesz uniknąć operacji, lifting nićmi PDO może być dla Ciebie najlepszą niechirurgiczną opcją. Zabieg jest nieinwazyjny i trwa zazwyczaj mniej niż godzinę. Przywróci Ci młodzieńczy wygląd i pewność siebie bez ryzyka operacji lub blizn.

Silhouette InstaLift

Procedura liftingu twarzy za pomocą nici wykorzystuje małe, wchłanialne nici do napinania i podnoszenia skóry. Nici są zakotwiczone w skórze za pomocą kilku szwów. Nici te pozostają pod skórą przez kilka miesięcy. W tym czasie organizm wytworzy wokół nich kolagen, który wypełni przestrzenie i przywróci twarzy młodzieńczą elastyczność.

Zabieg trwa zazwyczaj 45 minut i jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Nici są wprowadzane za pomocą specjalnie zaprojektowanej cienkiej igły, co minimalizuje ilość bólu dla pacjenta. Niektórzy pacjenci mogą odczuwać lekką bolesność przez dzień lub dwa po zabiegu. Jest ona jednak niewielka i łatwo ją opanować za pomocą dostępnych bez recepty środków przeciwbólowych. Po zabiegu pacjenci mogą powrócić do normalnych czynności.

Nici stosowane w zabiegu są gwiazdami zabiegu. Te rozpuszczalne nici są bardzo skuteczne i mogą tworzyć różne efekty liftingu. Nici nie dają jednak takich samych natychmiastowych rezultatów, jak nici z początku lat 90-tych. Technika ta oferuje jednak pacjentom elastyczność w tworzeniu różnych wzorów.

Nici skłaniają również organizm do produkcji kolagenu i napinania skóry. Dzięki temu pacjent widzi stopniową poprawę napięcia i jędrności skóry. Nici pozostają na miejscu przez kilka miesięcy po zabiegu, ale efekt liftingu nie jest trwały i może utrzymywać się przez dwa do trzech lat.

W przeciwieństwie do tradycyjnej chirurgii, zabieg z użyciem nici do liftingu twarzy jest całkowicie bezpieczny. Nici wprowadzane są tuż pod powierzchnią skóry. Stymuluje to produkcję kolagenu i elastyny, które są głównym budulcem skóry. Pomagają one podnieść twarz i zmniejszyć drobne zmarszczki.

Nici do liftingu twarzy mogą podnieść skórę bez użycia wypełniaczy lub nacięć. Zabieg może być wykonany szybko w gabinecie i wymaga minimalnej rekonwalescencji. Ponieważ nici są wprowadzane pod najwyższe warstwy skóry, znajduje się tam niewiele zakończeń nerwowych. Zapewnia to minimalny dyskomfort i brak zakłóceń w codziennym życiu.

Podnoszenie nici jest najlepsze dla osób, które nie mogą mieć lub nie chcą mieć tradycyjnej operacji liftingu twarzy. Czas rekonwalescencji jest szybszy, a ryzyko i koszty są mniejsze niż w przypadku tradycyjnej operacji. Procedura nie wymaga również znieczulenia ogólnego, co czyni ją świetną opcją dla osób z uwarunkowaniami medycznymi.

Zabieg jest bezbolesny i nie pozostawia blizn. Większość pacjentów od razu zauważa niewielkie rezultaty. Jednak z biegiem czasu procedura będzie nadal produkować bardziej zauważalne zmiany, ponieważ nowy kolagen odkłada się w leczonych obszarach. Nici do liftingu twarzy mogą być stosowane jako samodzielny zabieg lub w połączeniu z innymi zabiegami w celu wzmocnienia ich rezultatów.

Zabieg polega na wprowadzeniu do twarzy cienkiej nici klasy chirurgicznej, która napina skórę wokół nici. Następnie nici są napinane, dzięki czemu podnoszą leżące pod nimi tkanki. Zabieg ten nie jest inwazyjny i nie ma potrzeby wykonywania drugiej operacji.

NovaThreads

Jeśli rozważasz lifting twarzy, możesz rozważyć zabieg NovaThreads. Podczas tego zabiegu lekarz umieszcza pod skórą, równolegle do jej powierzchni, nici. Nici te napinają skórę i stymulują produkcję kolagenu. Zabieg ten jest mało inwazyjny i już następnego dnia można wrócić do pracy.

Zabieg liftingu twarzy NovaThreads jest minimalnie inwazyjną procedurą, która, jak udowodniono, znacząco poprawia wygląd luźnej skóry. Nici wykonane są z wchłanialnego materiału, polidioksanonu, który jest jednym z najbezpieczniejszych materiałów do implantacji w organizmie. Zabieg ten nie wymaga operacji, a rezultaty utrzymują się od sześciu do dwunastu miesięcy.

Pacjenci otrzymują znieczulenie miejscowe, a następnie NovaThreads są umieszczane w tkance śródmiąższowej. Następnie pod skórę wprowadza się igłę z uprzednio nawleczonymi ryglami, aby zbliżyć do siebie tkanki twarzy. Igła jest następnie usuwana, odsłaniając lifting twarzy. Nici PDO pomagają organizmowi w produkcji kolagenu i poprawiają wygląd skóry twarzy.

Istnieje wiele korzyści płynących z liftingu nićmi. Zabiegi te są całkowicie bezpieczne i skuteczne, nie wymagają stosowania leków, światła IPL ani ciepła o częstotliwości radiowej. Nie są bolesne, a pacjenci mają niewielkie lub żadne blizny. Nici będą stopniowo podnosić skórę i odmładzać leżące pod nią tkanki.

Chociaż procedura NovaThreads jest często wykorzystywana do liftingu twarzy, może być stosowana do innych części ciała, takich jak szyja i ręce. Aby dowiedzieć się, czy zabieg jest odpowiedni dla Ciebie, umów się na konsultację. California Skin Institute ma kilka lokalizacji i dostępne jest planowanie online. Można nawet umówić się na wizytę w zaciszu własnego domu.

Regeneracja po zabiegu NovaThreads trwa tylko jeden do dwóch tygodni. W tym czasie ustępują zasinienia i obrzęki. Po tym czasie można wrócić do pracy i większości normalnych czynności, choć nie zaleca się podnoszenia ciężkich przedmiotów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań należy skontaktować się z lekarzem.

Zabieg liftingu twarzy NovaThreads jest mało inwazyjną alternatywą dla chirurgicznego liftingu twarzy. Procedura ta jest wykonywana przy użyciu biokompatybilnego szwu, który zachęca organizm do naturalnej produkcji kolagenu. Procedura ta jest doskonałym wyborem dla przywrócenia młodości twarzy. Proces ten może również pomóc w wygładzeniu zmarszczek i pobudzić produkcję kolagenu.

Chociaż procedura NovaThreads może nie być tak skuteczna jak chirurgiczny lifting twarzy, to jednak oferuje rezultaty podobne do tych, które osiąga się dzięki tej procedurze. Dodatkowo, można skupić się na konkretnych obszarach twarzy, takich jak szyja, fałdy nosowo-wargowe i obwisłość. Dzięki zabiegowi NovaThreads można nawet konturować linię żuchwy.

Zabieg NovaThreads do liftingu twarzy jest zatwierdzony przez FDA. Wykorzystuje szwy polidioksanonowe, które są w pełni wchłanialne. Ponieważ nici nie są trwałe, ryzyko infekcji jest znacznie mniejsze. Stałe struktury są siedliskiem bakterii, z którymi organizm nie jest w stanie walczyć. NovaThreads natomiast stopniowo wchłaniają się w mięśnie twarzy.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Czy morsowanie pomaga na cellulit?
Czytaj Dalej

Czy morsowanie pomaga na cellulit?

Wiele kobiet zastanawia się, czy morsowanie pomaga na cellulit. Może ono sprawić, że cellulit wyda się mniejszy i…
Czy olej kokosowy pomaga na cellulit?
Czytaj Dalej

Czy olej kokosowy pomaga na cellulit?

Mówi się, że stosowanie olejków eterycznych, zwłaszcza oleju kokosowego, jest skuteczne w leczeniu cellulitu i zwiększaniu jędrności skóry.…