Jak wykonać trwałą depilację

Jaką maść wybrać po depilacji

Dostępnych jest wiele różnych rodzajów balsamów po depilacji. Niektóre z nich mają właściwości alkaliczne, podczas gdy inne zawierają formuły kontrolujące poziom oleju. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na stosowanie preparatu kontrolującego wydzielanie sebum, czy też balsamu do depilacji, ważne jest, abyś używał produktu odpowiedniego dla Twojego typu skóry.

Alkaline lotion

Alkaline lotion po depilacji to świetna opcja dla osób, które mają wrażliwą skórę. Produkty te są niekomedogenne i można je kupić za kilka dolarów. Kilka innych świetnych opcji to Aquaphor lub generyczny hydrokortyzon. Produkty z wazeliny również oferują wspaniałe właściwości łagodzące skórę.

GiGi lotion depilacyjny

Gigi lotion depilacyjny to świetny produkt do pozbycia się niechcianych włosów na twarzy. Balsam jest przeznaczony do usuwania włosów w zaledwie 5 do 8 minut. Stworzony jest z kojącego aloesu i chłodzącego ogórka. Krem zawiera również tioglikolan, aby chronić skórę oraz instrukcję, która pomoże Ci go prawidłowo zastosować. Jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego.

GiGi balsam do depilacji ma dwie różne formuły. Pierwsza z nich jest przeznaczona specjalnie do twarzy. Ten lotion do depilacji jest wykonany z chłodzącym aloesem i ogórkiem, aby ukoić skórę podczas zabiegów usuwania włosów. Zawiera również enzymy z papai, które spowalniają wzrost włosów.

Drugi z nich, GiGi Hair Removal Cream, jest przeznaczony specjalnie dla użytkowników depilatorów, którzy preferują formułę kremu. Ten krem do depilacji usuwa niechciane włosy z okolic bikini i nóg. Pomaga również przywrócić prawidłową równowagę pH skóry. Krem jest również świetny do łagodzenia skóry po zabiegu.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Jak wygląda zabieg podnoszenia powiek
Czytaj Dalej

Jak wygląda zabieg podnoszenia powiek

Jeśli jesteś zainteresowany chirurgią powiek, możesz zastanawiać się, jak wygląda procedura dla nici do podnoszenia powiek. Procedura jest…
Depilacja laserowa w gabinecie lub w domu
Czytaj Dalej

Depilacja laserowa w gabinecie lub w domu

Jeśli rozważasz poddanie się depilacji laserowej, być może zastanawiasz się, ile będzie kosztował zabieg i jak długo będzie…
Nici liftingujące Vs Chirurgia kosmetyczna
Czytaj Dalej

Nici liftingujące Vs Chirurgia kosmetyczna

Nici liftingujące są zabiegiem niechirurgicznym, który często łączony jest z innymi niechirurgicznymi zabiegami kosmetycznymi, takimi jak ulterapia. Są…