Jak wykonać trwałą depilację

Jaką maść wybrać po depilacji

Dostępnych jest wiele różnych rodzajów balsamów po depilacji. Niektóre z nich mają właściwości alkaliczne, podczas gdy inne zawierają formuły kontrolujące poziom oleju. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na stosowanie preparatu kontrolującego wydzielanie sebum, czy też balsamu do depilacji, ważne jest, abyś używał produktu odpowiedniego dla Twojego typu skóry.

Alkaline lotion

Alkaline lotion po depilacji to świetna opcja dla osób, które mają wrażliwą skórę. Produkty te są niekomedogenne i można je kupić za kilka dolarów. Kilka innych świetnych opcji to Aquaphor lub generyczny hydrokortyzon. Produkty z wazeliny również oferują wspaniałe właściwości łagodzące skórę.

GiGi lotion depilacyjny

Gigi lotion depilacyjny to świetny produkt do pozbycia się niechcianych włosów na twarzy. Balsam jest przeznaczony do usuwania włosów w zaledwie 5 do 8 minut. Stworzony jest z kojącego aloesu i chłodzącego ogórka. Krem zawiera również tioglikolan, aby chronić skórę oraz instrukcję, która pomoże Ci go prawidłowo zastosować. Jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego.

GiGi balsam do depilacji ma dwie różne formuły. Pierwsza z nich jest przeznaczona specjalnie do twarzy. Ten lotion do depilacji jest wykonany z chłodzącym aloesem i ogórkiem, aby ukoić skórę podczas zabiegów usuwania włosów. Zawiera również enzymy z papai, które spowalniają wzrost włosów.

Drugi z nich, GiGi Hair Removal Cream, jest przeznaczony specjalnie dla użytkowników depilatorów, którzy preferują formułę kremu. Ten krem do depilacji usuwa niechciane włosy z okolic bikini i nóg. Pomaga również przywrócić prawidłową równowagę pH skóry. Krem jest również świetny do łagodzenia skóry po zabiegu.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Jak przygotować skórę do zabiegu z użyciem nici liftingujących
Czytaj Dalej

Depilacja i siwe włosy

Jeśli martwisz się o swoje siwe włosy, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby je zatuszować. Po pierwsze,…
Co wybrać Zwykłe nici podnoszące czy z hakami?
Czytaj Dalej

Czy można się opalać po depilacji?

Istnieje kilka środków ostrożności, które należy rozważyć przed opalaniem po depilacji. Jednym z nich jest stosowanie filtrów przeciwsłonecznych.…